Do you want more reservations?

Start the day with śniadania!

Delicious breakfasts made of the freshest products are our specialty. You don't have time to prepare a meal yourself? We will be happy to do it for you, using the highest quality ingredients, and then deliver them to your door. Breakfast with delivery will allow you to enjoy every moment of the morning.

Check the availability of our services in your location

Why is it worth using our services?

Provide yourself with maximum energy for the whole day with a minimum of your own commitment. We offer breakfast to suit every palate and dietary preferences. From a classic breakfast consisting of the most popular products, through dishes for people who care about their health and fitness, to dishes for lovers of plant-based cuisine.
Your breakfast will be delivered to your apartment in the morning. Is it possible to start the day nicer?

Contactless delivery

Breakfasts are delivered every morning directly to the apartment's door.

Taking care of your health and safety, we provide contactless delivery, and all our packaging is tightly closed.

Delicious and healthy

Breakfasts are prepared by professional chefs in kitchens that meet all the standards required in gastronomy.
Food looks as good as it tastes. Lick your fingers!

Opinie naszych Klientów

Wielu gości pytało mnie o możliwość zamówienia śniadania, jednak bez śniadania.pl nie dałabym rady zaoferować im takiej usługi.”

Paulina

120 zamówień

„Teraz, gdy moi goście mogą zamówić nocleg ze śniadaniem, mogę konkurować z hotelami, które oferują podobny standard, ale w wyższej cenie.”

Oskar

210 zamówień

„Od kiedy oferuję śniadania mój apartament jest częściej wynajmowany, a ja nie mam z tego powodu dużo więcej pracy.”

Kasia

200 zamówień

„Wreszcie docieram z ofertą mojego apartamentu do całej masy gości, którzy są zainteresowani noclegiem ze śniadaniem. Dodanie śniadań do mojej oferty naprawdę istotnie przełożyło się na liczbę rezerwacji.”

Jakub

110 zamówień

„Nie przypuszczałam, że dołożenie śniadań może aż tak zwiększyć zainteresowanie moim apartamentem. Widocznie dotąd moja oferta w ogóle nie była interesująca dla wielu gości.”

Marzena

140 zamówień

„Nie chciałem dodawać śniadań do mojej oferty, bo zawsze wydawało mi się, że to będzie wymagało mojego zaangażowania i czasu. Okazało się jednak, że ze śniadania.pl bardzo łatwo to ogarnąć.”

Marek

170 zamówień

„Można to podsumować w ten sposób: dołożenie do oferty mojego apartamentu śniadań w ogóle nie dołożyło mi pracy. Za to dołożyło rezerwacji.”

Monika

205 zamówień

„Gdybym wiedział, że dzięki tak prostej sprawie, jak śniadania, mój apartament zyska tak wielu nowych klientów, dawno bym się zdecydował, aby oferować je do noclegu.”

Andrzej

175 zamówień

„Wiem, że mój apartament może śmiało konkurować z ofertą hoteli, ale mimo to czułam, że nie mam tylu rezerwacji, ile mogłabym mieć. Kluczem do sukcesu okazały się śniadania. Teraz oferuję to, co hotele, ale w lepszej cenie i bardziej indywidualnym stylu.”

Karolina

95 zamówień

„Nawet moi stali goście, którzy rezerwowali wcześniej mój apartament bardzo doceniają możliwość zjedzenia śniadania na miejscu. Zdecydowanie czuję, że poszerzenie oferty o śniadania to był bardzo dobry krok.”

Gosia

105 zamówień

„Najbardziej bałem się tego, że przez śniadania będę mieć więcej pracy organizacyjnej. Na szczęście udało się tego uniknąć.”

Michał

100 zamówień

„Miałam tak dużo pytań o śniadania, że wreszcie postanowiłam wyjść naprzeciw moim klientom. To była bardzo dobra decyzja, mam teraz znacznie więcej rezerwacji.”

Gosia

165 zamówień