Chcesz mieć więcej rezerwacji?

Rozpocznij dzień ze smakiem!

Pyszne śniadania z najświeższych produktów to nasza specjalność. Nie masz czasu przygotować posiłku samodzielnie? Z przyjemnością zrobimy to za Ciebie, korzystając ze składników najwyższej jakości, a następnie dostarczymy je pod Twoje drzwi. Śniadanie z dostawą pozwoli Ci delektować się każdą chwilą poranka.

Sprawdź dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zapewnij sobie maksimum energii na cały dzień przy minimum własnego zaangażowania. Oferujemy śniadania na każde podniebienie i preferencje żywieniowe. Od klasycznego śniadania składającego się z najpopularniejszych produktów, przez potrawy dla osób szczególnie dbających o zdrowie i kondycję, po dania dla miłośników kuchni roślinnej.
Twoje śniadanie dostaniesz rankiem pod drzwi apartamentu. Czy można przyjemniej zacząć dzień?

Bezkontaktowa dostawa

Śniadania dostarczane są codziennie rano, bezpośrednio pod drzwi apartamentu.

Dbając o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, zapewniamy bezkontaktową dostawę, a wszystkie nasze opakowania są szczelnie zamknięte.

Pysznie i zdrowo

Śniadania przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy, w kuchniach spełniających wszystkie normy wymagane w gastronomii.
Potrawy wyglądają tak smakowicie, jak smakują. Palce lizać!

Opinie naszych Klientów

Wielu gości pytało mnie o możliwość zamówienia śniadania, jednak bez śniadania.pl nie dałabym rady zaoferować im takiej usługi.”

Paulina

120 zamówień

„Teraz, gdy moi goście mogą zamówić nocleg ze śniadaniem, mogę konkurować z hotelami, które oferują podobny standard, ale w wyższej cenie.”

Oskar

210 zamówień

„Od kiedy oferuję śniadania mój apartament jest częściej wynajmowany, a ja nie mam z tego powodu dużo więcej pracy.”

Kasia

200 zamówień

„Wreszcie docieram z ofertą mojego apartamentu do całej masy gości, którzy są zainteresowani noclegiem ze śniadaniem. Dodanie śniadań do mojej oferty naprawdę istotnie przełożyło się na liczbę rezerwacji.”

Jakub

110 zamówień

„Nie przypuszczałam, że dołożenie śniadań może aż tak zwiększyć zainteresowanie moim apartamentem. Widocznie dotąd moja oferta w ogóle nie była interesująca dla wielu gości.”

Marzena

140 zamówień

„Nie chciałem dodawać śniadań do mojej oferty, bo zawsze wydawało mi się, że to będzie wymagało mojego zaangażowania i czasu. Okazało się jednak, że ze śniadania.pl bardzo łatwo to ogarnąć.”

Marek

170 zamówień

„Można to podsumować w ten sposób: dołożenie do oferty mojego apartamentu śniadań w ogóle nie dołożyło mi pracy. Za to dołożyło rezerwacji.”

Monika

205 zamówień

„Gdybym wiedział, że dzięki tak prostej sprawie, jak śniadania, mój apartament zyska tak wielu nowych klientów, dawno bym się zdecydował, aby oferować je do noclegu.”

Andrzej

175 zamówień

„Wiem, że mój apartament może śmiało konkurować z ofertą hoteli, ale mimo to czułam, że nie mam tylu rezerwacji, ile mogłabym mieć. Kluczem do sukcesu okazały się śniadania. Teraz oferuję to, co hotele, ale w lepszej cenie i bardziej indywidualnym stylu.”

Karolina

95 zamówień

„Nawet moi stali goście, którzy rezerwowali wcześniej mój apartament bardzo doceniają możliwość zjedzenia śniadania na miejscu. Zdecydowanie czuję, że poszerzenie oferty o śniadania to był bardzo dobry krok.”

Gosia

105 zamówień

„Najbardziej bałem się tego, że przez śniadania będę mieć więcej pracy organizacyjnej. Na szczęście udało się tego uniknąć.”

Michał

100 zamówień

„Miałam tak dużo pytań o śniadania, że wreszcie postanowiłam wyjść naprzeciw moim klientom. To była bardzo dobra decyzja, mam teraz znacznie więcej rezerwacji.”

Gosia

165 zamówień